«Зірки України» танцювали у Білій Церкві

altУ білоцерківському спорткомплексі «Олімпієць» відбулися відкриті міжнародні рейтингові змагання з танцювального спорту «Зірки України». Турнір такого рівня тут проводився вперше. Спорткомплекс «Олімпієць» був просто переповнений учасниками з усіх куточків України. 
У заході взяли участь більше більш ніж 1200 спортсменів з 60 клубів, які представляли 14 регіонів України, а також спортивні федерації Росії, Польщі, Молдови, Словаччини, Білорусії, Латвії та Литви.
Організаторами змагання виступили Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України, Всесвітня федерація танцювального спорту (WDSF), Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС), а також клуб танцювального спорту «Роял-Данс» (керівник Дем’ян Кулик).
Спортивна частина турніру відкрилася виступами спортсменів-початківців. Представники панелі суддів з багатьох країн високо оцінили рівень підготовки підростаючого покоління українського танцювального спорту. 
В рамках турніру відбувся Кубок України серед Ювеналів І в європейській програмі. Пара Дмитро Чорній-Ірина Чуб з Миколаївської області стали переможцями цих змагань.
В міжнародних рейтингових категоріях змагань боротьба за фінальне місце була дуже запеклою, адже рівень представлених пар був достатньо високим. Найкращими серед представлених українських спортсменів в категорії Молодь (європейська програма) стали спортсмени з Хмельницька Олександр Панчук і Юлія Сороката (фінал, шосте місце). Серед Молоді в латиноамериканській програмі відзначилися кияни Ярослав Броварський і Єлизавета Гижко (фінал, п’яте місце).
Свято спорту щойно закінчилося, а тренери, судді і спортсмени вже висловили бажання неодмінно повернутися сюди знову. Будемо сподіватися, що завдяки таким заходам в Білій Церкві зросте кількість охочих займатися танцювальним спортом і вести здоровий спосіб життя. 
{social}
{iarelatednews articleid=»992,920,813,790″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *