Змаганнями за Кубок України завершився сезон ушу 2017 року!

У львівському Палаці спорту «Галичина» відбулись завершальні змагання українського ушу — Кубок України 2017 року, де взяли участь близько 400 учасників з 10 областей України, а саме: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької областей та міста Києва, а також гості змагань — команда з Білорусі.

За підсумками цікавих виступів місця командного заліку розподілилися таким чином: перше місце посіла команда Запорізької області, на другий щабель піднялася збірна Київщини, третіми фінішували представники Харківської області. Збірна команда господарів — Львівської області у складі 33 учасників виборола п’яте командне місце.

З поміж спортсменів Львівщини кращі результати продемонстрували: Фегецин Андрій, Котляр Дмитро, Андибур Ірина, Ягоцький Данило, Ягоцький Владислав, Андибур Настя, Кузьмич Максим, Мищатин Марія, Лужецька Ангеліна, Чапля Олеся та ін.

Довідково:

Спортивне ушу — вид спорту, створений на основі традиційних китайських бойових мистецтв. Цей вид передбачає як повноконтактні поєдинки (саньшоу), так і хореографічні показові виступи спортсменів (таолу).

Форми таолу подібні до гімнастики та включають послідовності рухів та маневри з бойових мистецтв. Виступи учасників оцінюють шляхом надавання балів за певними правилами. Форми включають базові позиції та рухи: стійки, утримання рівноваги, удари руками та ногами, стрибки, підсічки та кидки, — певні набори яких змінюються у змаганнях для підкреслення сильних сторін конкретного спортсмена. Показові формальні вправи мають часові обмеження від 1 хвилини 20 секунд для деяких зовнішніх стилів до більш ніж п’яти хвилин для внутрішніх стилів. Сучасні учасники змагань з ушу все більше тренуються у повітряних елементах, таких як удари ногами та стрибки з обертанням на 540 та 720 градусів (півтора та два оберти) з метою ускладнення та більшої показовості їх формальних вправ.

Мистецтво саньшоу (яке також називають Саньда або Лей тай) є сучасним методом рукопашного бою та видом спорту. Саньшоу дещо подібне на кікбоксинг та тайський бокс (Муай Тай), але містить набагато більше прийомів боротьби. Змагання з саньшоу часто проводяться разом зі змаганнями з таолу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *