Зміна лідера в гонці за перший титул чемпіона України з інлайн-скейтер хокею

rollers_hockeyНаприкінці липня в Києві відбувся третій етап чемпіонату України з інлайн-скейтер хокею (хокей на роликах). За один тур до півфіналу та фіналу на першу сходинку турнірної таблиці вийшла столична команда «Тельбін Райдерз». Кияни на «відмінно» провели цей етап, жодного разу не програвши, і випередили на чотири пункти лідера перших двох турів – ще один колектив з Києва «Республіку». Команда з Одеси з однойменною назвою продовжує утримувати третю сходинку.

Попереду четвертий тур, запланований на 24-25 вересня, який стане вирішальним у відборі до фінального туру Чемпіонату України з інлайн-скейтер хокею 2016 року.  

У цьому році це перший розіграш національної першості. Турнір проходить під егідою Української федерації роликового спорту. Однією з головних задач цих змагань є відбір гравців для формування складу збірної України з інлайн-скейтер хокею для участі в чемпіонаті Європи серед дорослих у жовтні 2016 року. І саме третій тур став визначальним для відбору гравців до збірної.

Додамо, хокей на роликах входить до програми Всесвітніх ігор 2017 року. У Вроцлаві (Польща) нагороди головного старту чотириріччя серед неолімпійських видів спорту в командному турнірі розіграють чоловіки.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *