Знову Колумбія і знову золото! Іван Настенко став ЧС з джиу-джитсу

Днями в Колумбії відбувся Чемпіонат світу з джиу-джитсу серед дорослих. На змагання планетарного масштабу зібралось понад 350 спортсменів з 34 країн світу. Спортсмени виступали у дисциплінах фйтинг, не-ваза та дуо-систем.

Україну представляли три спортсмени: Іван Настенко, Богдан Мочульський та Максим Гераськін. Всі троє виступали у дисципліні файтинг.

Переможцем та чемпіоном світу у ваговій категорії 94 кг став Іван Настенко. Важливо зазначити, що у ваговій категорії 94 Іван почав виступати ще до Всесвітніх ігор, і під ліцензовані 86 кг вагу доводилось зганяти. Тепер повноцінно увійшовши у свою категорію, цьогорічний чемпіон почувається «у своїй тарілці». І хоча всі суперники для нього нові, це абсолютно не завадило йому здобути золото.

Богдан Мочульський став віце-чемпіоном світу у ваговій категорії 62 кг. Чемпіон Всесвітніх Ігор рухається стабільним поступом, чим радує тренерів та шанувальників.

На відміну від Івана, Богдану та Максиму довелось виступати в перший день змагань, тож хлопці не встигли повністю адаптуватись до часових умов (різниця з Україною 8 годин). Максим Гераськін посів 5 сходинку турнірної таблиці, чим вразив своїх теренерів, адже Максим вперше виступав у новій для себе ваговій категорії – 69 кг.

«Ми хотіли аби він потрапив у ТОП-10, а він навіть боровся за бронзу. Максим продемонстрував результат набагато кращий, ніж ми навіть очікували. Він вперше виступав у в.к. 69 кг і п’яте місце – це шикарне досягнення» — коментує виступ спортсменів президент Асоціації джиу-джитсу України Віктор Малютенко.

Тепер спортсмени відпочивають і скоро розпочнуть підготовку до наступного року. Першими почнуть змагатись у березні 2018 році юніори.

«Я задоволений результатами цього року. Ми з усіх змагань привозили медалі. Цей рік – дуже вдалий. Цікаво, що цього року почали привозити золото з юніорських заліків дівчата. Дехто наступного року вже перейде у дорослу вікову категорію, то чекаємо на цікаві результати» — зазначив Віктор Малютенко.

Вітаємо спортсменів з чудовими результатами та з нетерпінням чекаємо наступного сезону!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *