Золото і дві бронзи: українці продовжують збирати медалі Всесвітніх ігор!

world-games-powerlifting-Vadym-DovhanyukЩе одним українським чемпіоном ІХ Всесвітніх ігор у Калі (Колумбія) став пауерліфтер Вадим Довганюк, бронзові медалі у синхронних стрибках на батуті вибороли Марина Кийко і Наталія Москвина, у груповій чоловічій акробатиці – Олексій Лесик, Віктор Яремчук, Олександр Нелеп і Андрій Козинко.

Вадим Довганюк переміг у змаганнях важковаговиків, встановивши на шляху до першого місця ще й світовий рекорд у жимі лежачи – 322,5 кг. Сума триборства Вадима – одна тонна плюс 30 кілограмів. У цій же категорії наш Сергій Білий посів четверте місце. У середній вазі п’ятим став Володимир Рисєв.

«Це просто надзвичайно — чотири світові рекорди за два дні змагань у пауерліфтингу. — ділиться враженнями президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк. — Наші спортсмени перемагають так, що ні в кого просто не може виникати сумнівів — вони насправді найсильніші. Вони наче запрошують суперників, та й увесь світ — спробуйте повторити. Я вітаю усіх з черговим тріумфом України!»

Батутистки Марина Кийко і Наталія Москвина кваліфікацію завершили на першому місці, але у фіналі нашим дівчатам зовсім трішки не вистачило до перемоги – чемпіонкам українки  програли усього 0,2 балу. А першими з однаковим результатом стали одразу дві пари – з Великої Британії та Китаю.

У чоловічій груповій акробатиці рівних не було квартету китайців, на другому місці росіяни, а українці у напруженій боротьбі з бельгійцями вибороли-таки третє місце.

В активі збірної України після шести днів змагань вже 24 медалі (більше тільки в Італії, Росії та Франції) – 7 золотих, 9 срібних і 8 бронзових! Наша команда на сьомому місці в медальному заліку. В лідери знову вийшли італійці (15 золотих, по 13 срібних і бронзових).

Подробиці з майданчиків очікуйте трохи пізніше. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1590,1588,1587,1586″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *