«Золотий» дебют і бронза на ЧС з бодібілдингу

bodybuilding_wc-2016_busoveckyЦими вихідними в Бенідормі (Іспанія) пройшов Чемпіонат світу IFBB 2016 року з чоловічого бодібілдингу, класичного бодібілдингу та «олімпійського бодібілдингу». Зазначимо, що остання номінація була вперше представлена міжнародною федерацією.

Протягом двох основних змагальних днів шість кращих бодібілдерів України боролися за нагороди у своїх категоріях.

Найкращого результату на ЧС у наших лавах досяг Андрій Бузовецький (на фото). Для киянина це був не просто дебютний світовий форум, але й взагалі перший виступ на міжнародній арені. Й одразу беззаперечна перемога в класичному бодібілдингу до 180 см. Цієї осені Андрій зібрав золото на першості України та міста.

Один з лідерів нашої команди, за плечима якого в цьому році перше підкорення континентального Олімпу, а також абсолютна вікторія на чемпіонатах Києва й України, увійшов до трійки найкращих на ЧС. Станіслав Візенгер виборов бронзу в класичному бодібілдингу до 168 см.

Для Адама Козири цей рік був успішним: чемпіонство континенту, країни та міста. І на ЧС-2016 він підтвердив свій високий статус, замкнувши топ-5 кращих атлетів планети у категорії понад 100 кг.

У топ-6 завершив турнір львів’янин Андрій Кухарчук. Він – один з найтитулованіших і універсальних спортсменів України. За його плечима не один «золотий» успіх: абсолютний чемпіон світу з класичного бодібілдингу та віце-чемпіон світу з бодібілдингу (95 кг, 2014), чемпіон Арнольд Класік Мадрид (95 кг, 2015). В цьому році Кухарчук через травми пропустив осінній відбір, проте тренерський склад ФББУ зробив для нього виключення і дозволив представити Україну на ЧС, адже Андрій хотів реабілітуватися за невдачу на ЧС-2015. Як результат, шосте місце в бодібілдингу до 100 кг на ЧС-2016.

Ще двоє наших спортсменів фінішували в першій десятці планети. Досвідчений Андрій Коляда з Дніпра, який виборював срібло на ЧЄ-2013, вперше презентував Україну на світових змаганнях. І на дебютному ЧС в бодібілдингу до 85 кг він зайняв 9-е місце. Увійти до топ-10 в бодібілдингу до 90 кг вдалося Василію Ремізову. Київський атлет востаннє виступав на ЧС IFBB в далекому 2002 році, і тоді поступився лише Олександрові Білоусу, який наразі є головним тренером чоловічої збірної. Але цього року Ремізов став призером Арнольд Классик Барселона 2016 в категорії «master».

За підсумками індивідуальних змагань було складено командний залік, в якому Україна посіла 4-е (класичний бодібілдинг) і 11-е (бодібілдинг) місця, серед 22 та 30 країн відповідно.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *