«Золотий» фул-контакт на ЧЄ-2016 з кікбоксингу

kickboxing_eurochamp-2016_ukrteamУ ці вихідні в Лутракі (Греція) завершилася доросла континентальна першість з кікбоксингу WAKO у розділах фул-контакт, кік-лайт, пойнт-файтинг та музикальні композиції. Збірна України посіла шосте загальнокомандне місце, здобувши 13 нагород різного ґатунку.

Гімн України в Лутракі лунав на честь Івана Ткаченка, Роберта Йовниша і Владислава Гіди. Золоті медалі до скарбнички «синьо-жовтих» вибороли виключно представники фул-контакту. Ткаченко у фіналі понад 91 кг здолав поляка, Йовниш у 63,5 кг був сильнішим за італійського спортсмена, а Гіда поборов у 57 кг російського кікбоксера.

Близькими до титулу чемпіона Старого Світу були четверо українських спортсменів. Срібну нагороду в кік-лайті отримав Володимир Демчук, який у фіналі категорії до 69 кг поступився представникові Апеннін. Віталій Максимов став віце-чемпіоном у фул-контакті у вазі до 67 кг, де у «золотому» протистоянні не зміг подолати росіянина. Двічі срібною призеркою змагань стала Христина Скрипниченко, яка відзначилася на другій сходинці п’єдесталу пошани в музичних формах – жорсткий стиль зі зброєю та жорсткий стиль без зброї.

Третіми завершили турнір шестеро наших збірників. У чоловічому кік-лайті бронзу вибороли Артур Руденко (57 кг) та Олександр Желепа (94 кг), тоді як в цьому розділі кікбоксингу в жінок у категорії до 55 кг відзначилася Жанна Радюк. В 60 кг фул-контакту третій рядок посів Раміль Агабеков. У м’якому стилі зі зброєю та без бронзовою призеркою ЧЄ-2016 стала Юлія Кармалова.

Була представлена Україна і в суддівському корпусі. Двобої ЧЄ довірили судити Юрію Зубову, Катерині Єгоровій та Максиму Єгорову.

Загалом на турнірі брали участь близько 500 найкращих кікбоксерів Старого світу, які презентували 33 країни. Перше загальнокомандне місце виборола збірна Росії, друге – за Угорщиною, а третє – в Італії.

Нагадаємо, наприкінці жовтня в Словенії проходив Чемпіонат Європи з К1, лоу-кік та лайт-контакт, на якому наша команда виборола 12 відзнак.