«Зубри» і «Скіфи» лідирують в чемпіонаті України з американського футболу

Отже, почалася гра з пробиття киян. «Скіфи» не стали плести інтриг і в першій же серії своїх драйвів зробили тачдаун – відзначився тайтенд Валерій Бистров. Потім беззмінний кікер «Скіфів» Руслан Несторенко вразив ворота «Jets» – 7:0. І все – в першій чверті жодна з команд не мала явної переваги. Лише одного разу киян від «заліковки» господарів відокремлював усього ярд, але перетнути гольову зону їм не дозволив надійний захист «Скіфів».
У другій чверті команди заграли жвавіше. Спочатку Антон Усенко ловить м’яч у заліковій зоні «Kiev Jets», , а потім все той же Руслан Несторенко заробляє 1 очко філд-голом в екстра-поінт. Розрив на користь донеччан збільшився – 14:0. Володіння м’ячем переходило від команди до команди, а перехоплення зробив Євген Проторчин. Ще одну успішну атаку «Скіфи» розіграли через Антона Усенка, який заробив 6 очок. Руслан Несторенко – м’яч – ворота – гол! Кияни відповіли тачдауном ресівера Дмитра Сербина, а от заробити 2 очка за реалізацію «реактивним» не вдалося – 21:6.
Необхідно зазначити, що на позиції квотербека у «Скіфів» грав досвідчений Сергій Корнєв. Йому-то і вдалося заробити для своєї команди ще 6 очок – Сергія з м’ячем буквально заштовхнули в гольову зону киян. І, звичайно, Руслан Несторенко вкотре і, до речі, не востаннє влучає у ворота. Рахунок першої половини гри – 28:6.
У третій чверті глядачам, яких було чимало, могло здатися, що кияни «підсіли», але це не так. Гравці «Kiev Jets» чинили опір не лише атакам донеччан, але і спекотному травневому сонцю. Жарко було і команді нападу «Скіфів», якій вдалася ще одна атака. Сергій Корнєв приніс команді 6 очок, а Руслан Несторенко додав у свій актив ще одне очко – 35:6.
В одній з атак в останньому драйві «Скіфи» зважилися на філд-гол, який бездоганно зробив… звісно ж, Руслан Несторенко! Здається, що Руслану все одно, з якої відстані бути по воротах – заб’є!
В останньому періоді «Скіфи» віддали поле молоді, змінивши і квотербека – на полі з’явився Олександр Бондарчук № 9. Саме він в одній з бігових комбінації приніс донеччанам 6 очок. Фінальний свисток рефері Вадима Полешка зафіксував підсумковий рахунок зустрічі – 44:6.
У 5-й за ліком грі чемпіонату України у Києві на стадіоні «Спартак» змагалися місцеві «Слов’яни» та мінські «Зубри». Перемогу святкували брати-білоруси, але шанси мали і «Слов’яни». Підсумок зустрічі – 15:22.
У першій чверті відзначилися «Зубри», які занесли тачдаун і потім заробили 2 очка за реалізацію. «Слов’яни» у перших двох чвертях нічим не відповіли і гру в цей час можна охарактеризувати як гойдалки: м’яч переходив у володіння то однієї, то іншої команди. Підсумок першої половини матчу – 8:0.
Після великої перерви кияни розігралися. Спочатку «Слов’яни» виходять вперед, заробляючи за тачдаун 6 очок плюс 2 очка за реалізацію. Рахунок рівний – 8:8. Потім слідує перехоплення м’яча захисниками «Слов’ян», які заносять овального в гольову зону «Зубрів». Влучним пробиттям по воротах Максим Дудник заробляє ще одне очко – 15:8.
Напруга… «Зубри» підсіли. Потім почали позначатися травми «Слов’ян»: один за одним травмуються відразу кілька гравців, у тому числі й Михайло Артем’єв. Як пізніше з’ясувалося, граючий тренер «Слов’ян» отримав розрив зв’язок плеча і до кінця сезону, напевне, не зможе брати участь у змаганнях. Лава запасних «Слов’ян» катастрофічно скоротилася. «Зубри», мимоволі користуючись цим, беруть реванш: на 4-й спробі заносять тачдаун і заробляють 2 очка в екстра-поінт. Рахунок 15:16 на користь «Зубрів» після третьої чверті.
В останній чверті, подолавши кілька переломних ігрових моментів, «Зубри» заносять останній і вирішальний тачдаун. 22:15 – перемога гостей.
У другій чверті харків’яни збільшили розрив у рахунку – Максим Василик заніс другий результативний тачдаун в «заліковку» «Литвинів». Рахунок першої половини гри – 13:0.
Третя чверть знову за «Атлантами». Владислав Кравцов заробляє трудові 6 очок, а все той же Максим Василик в екстра-поінт ще 2 очки. Примітно, що «Атланти» «показали» пробиття філд-голу, але потім вирішили м’яч занести і цей трюк вдався. Рахунок третьої чверті – 21:0.
Заключна чверть була найбільш видовищною. Харків’янам вдавалося практично все. Хорошим бігом Владислава Кравцова і пасом на Олександра Коробова «Атланти» добиваються успіху – 27:0. Ще 1 очко за потрапляння у ворота в екстра-поінт в активі у Коробова. 28:0.
Відмінне перехоплення і біг ярдів на 20 під оплески трибун зробив Антон Снігур. Потім довгий, майже на 30-ярдів, пас квотербек Євгена Близнецова фіксує Максим Василик. Через деякий час слідує класичний розіграш з одного ярда – Олександр Кальчугін фіксує остаточний рахунок, 34:0.
Після двох турів у чемпіонаті лідирують «Зубри» і «Скіфи ДонНТУ», які мають по 2 перемоги. Наступні матчі буде зіграно 28-29-го травня.
amfootball-Skify-Kyiv-Jets2-й тур відкритого чемпіонату України з американського футболу серед команд вищої ліги відкрився матчем між «Скіфами-ДонНТУ» і «Kiev Jets» в Донецьку. На стадіон спорткомплексу ВАТ «НОРД» вийшли дружини команд, які в офіційних змаганнях зустрічалися не часто – просто тому, що знаходилися в різних конференціях. Цього року чемпіонат передбачає зустрічі всіх учасників чемпіонату України.
amfootball-Atlanty-LytvynyГра у Харкові між «Атлантами» і білоруськими «Литвинами» розпочалася нетрадиційно – після виходу команд на поле вболівальники побачили танцювальну композицію місцевої групи підтримки. Але не тільки це надавало настрою місцевим уболівальникам. У першій чверті саме харківські «Атланти» відкрили рахунок – Кирило Ганжа приніс своїй команді перші 6 очок. Потім був філд-гол в екстра-поінт – 1 очко на рахунку Олександра Коробова, який цього разу виконував роль кікера. 7:0 – перша чверть за «атлантами».