#BEACTIVEDAY — це європейська компанія, яка надихається проектом Європейської комісії «Національні дні фітнесу для Європи» та Європейським тижнем спорту, спрямована на відзначення і популяризацію задоволення і важливості фізичної активності для фізичного, психічного і соціального благополуччя людей. Більше інформації тут: www.beactiveday.eu

В Україні вона реалізується Спортивним комітетом України у партнерстві з UkraineActive національною асоціацією EuropeActive (NAS). В межах компанії відбуваються сотні безкоштовних заходів, які проводяться в різних умовах (фітнес-центрах, на відкритому повітрі, на рабочих місцях и ​​т. д.) по всій Україні та за її межами. Вперше #BEACTIVE DAY був проведений в Україні у 2021 год. Ця компанія мала значний успіх, що спонукає до підтримки і розширення різноманітних заходів протягом року і особливо в рамках Європейського тижня спорту.

Кампанія #BEACTIVEDAY вже стала важливим стимулом для людей більше рухатися і краще приймати переваги і важливість здорового способу життя.

Європейський тиждень спорту відбудеться з 23 -30 вересня 2022 року і спрямований на підтримку і просування переваг активного способу життя за допомогою заклику #BeActive.

СТАНЬ УЧАСНИКОМ BEACTIVEDAY В УКРАЇНІ

Запрошуємо 23 вересня долучитися до головної європейської фітнес-події року у онлайн-форматі. Для участі реєструйся за одним із посилань:

Для клубів  https://forms.gle/7HqP1kx1zysKJxtR7

Для тренерів  https://forms.gle/HveYs629X8dgT3r7A

А вже наступного дня, 24 вересня, на вас очікує низка подій у різних містах України з головною локацією у Києві!

                            ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО BE ACTIVE DAY У КИЄВІ 

24 вересня стань частиною справжнього свята фізичної активності💪🏻

У ПРОГРАМІ
— зустріч з Надією Матвєєвою
— майстер-класи від ведучих інструкторів України та зіркових тренерів
— презентація мілітарі-фітнесу
— спортивний квест від Junior
— локації від спортивних федерацій
— зона лекторію
— Fitness Expo
— Zumba®Fitness Майстер-клас
— Be Active Cheer Fest
— розіграш призів від партнерів події

Будь-ласка заповніть дану форму для отримання більш детальної інформації щодо часу та локації проведення  https://forms.gle/kkdK1XHNvqLP6nSXA

Адреса не повідомляється з метою безпеки 🤫

ПОСІБНИК

«ЯК ПІДВИЩИТИ ЗАЛУЧЕННЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ ДО ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ»

В рамках цьогорічної кампанії «#BEACTIVEDAY» спільно з партнерами EropeActive розробила посібник із залучення жінок та дівчат до активного способу життя. Детальніше можна ознайомитися за посиланням.