Ukrainian Combat Games – це Всеукраїнські ігри з єдиноборств, які беруть свій початок з 2011 року, коли було проведено перший турнір подібного формату. Україна стала першою державою, завдяки зусиллям Спортивного комітету України, в якій провели національний формат Всесвітніх ігор з бойових мистецтв.

UCG – це мультиспортивний шоу-турнір, одна з наяскравіших подій в українському спорті. На одній арені ми зібрали найкращих представників більше 10 видів видовищних єдиноборств: сумо, панкратіон, кікбоксинг, ушу, тхеквондо, карате, Муей-Тай, джиу-джитсу, національна боротьба на поясах Алиш, фрі-файт, кендо, самбо, капоейра.

У 2019 році сьомі Всеукраїнські ігри єдиноборств відбудуться в ТРЦ Термінал (Бровари). Цього разу — вперше в міжнародному форматі. UCG: International Edition  — це безкомпромісне протистояння Україна VS Польща. Новий формат, нові виклики та нові враження.

Найтитулованіші спортсмени з двох країн змагатимуться в 11 видах спорту: карате, кікбоксинг WAKO, сумо, джиу-джитсу, таїландський бокс Муей-Тай, самбо, панкратіон, боротьба на поясах Алиш, ушу, кіокушинкай карате. На глядачів чекає запальний Cheer Dance Battle, показові виступи та цікаві сюрпризи.

За титул чемпіона з джиу-джитсу від України буде змагатися чемпіон світу та Всесвітніх ігор Богдан Мочульський. Український кікбоксинг представить Святослав Гасюк, призер чемпіонату світу. В сумо за Україну на дохьо вийде надпотужне тріо – Святослав Семикрас, Важа Даіаурі та Олександр Вересюк. Цих суматорі знає весь світ, а ось побачити поєдинки наших борців на найвищому рівні в Україні – рідкісна можливість. В ушу за перемогу змагатимуться дворазова віце-чемпіонка світу Людмила Темна та володар кубку світу Роман Рева. І це лише третина іменитих спортсменів, яких можна буде побачити наживо на Всеукраїнських іграх єдиноборств. Стежте за нашими анонсами – з часом ми розкриємо усіх спортивних джокерів команди України.

Не пропустіть нагоду повболівати за українських бійців. Вони готові вражати і розраховують на вашу підтримку!